İslami Camia Magazin

mizah

Zamanın hızlı Müslümanlarından Ahmet bey karısı ve kızı ile umreye gitti.

Önce Medine’ye giden ve 5 yıldızlı mescit manzaralı otellerinde 4 gün konaklayan aile daha sonra Mekke’ye geçmek için hazırlandı. Kızının annesine “Anna nereye gidiyoruz” sorusuna karşılık annesi “Mekke’ye kızım” dedi. Kızı “ama orada deniz yok annaaa” diye itiraz edince bir an kızgın bir hal alan anne daha sonra “deniz yoksa zemzem var hem towerı var hem suyu” diye kızını teselli etti.

Sakallı hüsnü karısına son model bir jeep aldı.

Arabasına kavuşan hacı anne Başakşehir sokaklarında üç-beş tur atıp şükretti. Yeni arabasını “yeni tefekkür oyuncağım” etiketi ile sosyal medyada paylaşan hacı anne çokça beğeni aldı.

Bir Mücahid daha müteahhit oldu.

En son Kudüs gününde stant başında görülen Osman hoca 5 yıldızlı otelin balo salonunda inşaat firmasının lansmanını yaptı. “Daha fazla zekat için” sloganlı firmasının tanıtımında çay su gibi aktı.

FLAŞ FLAŞ FLAŞ Nureddin hoca ile Mustafa hocanın eşleri birbirine girdi.

Tartışma başörtüsü takma şeklinden ortaya çıktı. Mustafa hocanın eşi “o kadından daha şık olduğum için çamur atıyor” dedi. Moda dergisi “EŞARPLI” nın galasında yakaladığımız Nureddin hocanın eşi ise “önce lafa bakarım laf mı diye sonra türbana bakarım türban mı diye” diyerek ince bir göndermede bulundu.

 

İhvan Forum
Enes Ali

*Başlık eleştireldir. içerik öz-eleştireldir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: